10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer utrustning systempris

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer utrustning systempris

Sopofibers grova våglängd Division multiplexorer (Multi Mode CWDM) visar låg förlust och tillförlitlig prestanda.

Function

Sopofibers grova våglängd Division multiplexorer (Multi Mode CWDM) visar låg förlust och tillförlitlig prestanda. Dessa enheter visar bred passbandsfilter och hög isolering, vilket gör dem idealiska för drift med billig, okyld lasrar. De har upp till 4, 8 eller 16 låg dispersion kanaler, vilket möjliggör hög kapacitet, låg kostnad produkter för CATV och tunnelbanan/marknader.

Enkelt anpassningsbara, SOPO CWDM kan konfigureras från en standardlista med förpackning och kontakt alternativ.

Funktioner

• Lowinsertionloss

• lHigh kanal isolering

• Låg polarisering beroende förlust

• Enastående tillförlitlighet och stabilitet

Applikationer

• Tillgång till nätverk

• Metro WDM system

• Företagsnätverk

Specifikation

Objekt

Enhet

Parametrar

Anteckningar

Våglängdsområdet

nm

1260~1620

Kanal centrerar (ITU eller ITU + 1)

nm

1270/1290... 1610 eller 1271/1291... 1611

Kanaler

CH

4

8

16

Passband

nm

≥ +/- 7

Passband rippel

dB

≤ 0.5

Inkopplingsförlust av kanal

dB

2.0

2.8

5.5

Valfri express inkopplingsförlust

dB

1.8

2.6

5.0

Isolering (intilliggande kanal)

dB

≥30

Isolering (icke-intilliggande kanal)

dB

≥ 50

Polarisering beroende förlust

dB

≤0.2

Polarisering läge Dispersion

PS

≤0.2

Riktningsfunktionen

dB

≥45

Returnera förlust

dB

≥40

Optiska effekttålighet

mW

≤ 500

Drifttemperatur

0C

-5 till 70

Temperaturintervall vid förvaring

0C

-40 till + 85

Fiber typ

50/125 eller 62,5/125 MMfiber

Paketet dimensioner (L x b x H)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* Alla specifikationer baseras på enheter utan kontakt.

* Specifikationer kan ändras utan föregående meddelande.

Information om beställning

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Kanal avstånd

Antal

Kanaler

1 kanal

Fiber typ

Fiberlängd

Utcheckning Connector

C = CWDM rutnät

04 = 4 kanal

08 = 8 kanal

16 = 16 kanal

18 = 18 kanal

N = N kanal

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = särskilda

1 = bare fiber

2 = 900um

Loose tube

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = ange

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = ange


Hävstångseffekt på bred erfarenhet och kompetens, är SOPO välkänd som en av de största tillverkarna av 10 g, 100 g, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer utrustning systempris för sin höga kvalitet och lågt pris produkter och utmärkt service. Observera att gratis att köpa billiga produkter tillverkade i Kina från vår fabrik.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer systemet pris tillverkare, fabriken, gjort i Kina, kvalitet, lågt pris, Billigt
Relaterade produkter
Kontakta oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adress: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop