Bäst drivs optisk kabel tråd PLC Bean Splitter Planar Lightwave krets Splitter 2 In 1 ut pris

Bäst drivs optisk kabel tråd PLC Bean Splitter Planar Lightwave krets Splitter 2 In 1 ut pris

Beskrivning Planar lightwave krets (PLC) splitter är en typ av optisk power management enhet som är tillverkad med hjälp av kiseldioxid optiska

Function

Beskrivning
Planar lightwave krets (PLC) splitter är en typ av optisk power management enhet som är tillverkad med hjälp av kiseldioxid optiska vågledare teknik. Den har liten storlek, hög tillförlitlighet, bred operativa våglängdsområdet och bra kanal-till-kanal enhetlighet och används ofta i PON nätverk för att inse optisk signal power uppdelning. ger hela serien av 1xN och 2xN splitter-produkter som är anpassade för specifika applikationer.
Alla produkter uppfyller GR-1209-CORE och GR-1221-CORE krav.
Funktioner
• Låg inkopplingsförlust
• Låg PDL
• Kompakt Design
• Bra kanal-till-kanal enhetlighet
• Bred operativa våglängd: från 1260nm till 1650nm
• Bred Arbetstemperatur: från - 40 ℃ till 85℃
• Hög tillförlitlighet och stabilitet
Applikationer
• FTTX system
• PON nätverk
• CATV länkar
• Optisk Signal Distribution
Efterlevnad
• Telcordia GR-1209-CORE
• Telcordia GR-1221-CORE
• RoHS

Specifikationer

1 × N PLC Splitter

Parametrar

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Rörelseresultat våglängd
(nm)

1260~1650

Fiber typ

G657A1 eller kund anges

Inkopplingsförlust
(dB) (P/S grad)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Förlust enhetlighet (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Polarisering beroende Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Return Loss (dB)
(P/S grad)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Riktningsfunktionen (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Våglängd beroende förlust (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Temperaturstabilitet
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Drifttemperatur (℃)

-40~85

Temperatur vid förvaring
(℃)

-40~85

Enheten Dimension
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

EJ TILLÄMPLIGT

Modulen Dimension
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Mini modul Dimension (mm)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

EJ TILLÄMPLIGT

1. anges utan kontakter.

2. Lägg till en ytterligare 0.15dB förlust per kontakt.

3. 2xN PLC Splitter specifikationer hänvisa till detaljerad PDF-dokument.

Information om beställning

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Hamn

Ingång Pigtall stil

Ingång

Utgång Pigtll
Stil

Fiberlängd

Utdata
Connector

Pakettyp

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = kala fiber
1 = 900um
Loose tube
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = ingen
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

0 = kala fiber
1 = 900um
Loose tube
2 = 900um
Jacka
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0,5 m
1 = 1 m
2 = 1,5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = särskilda

0 = ingen
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = LC/PC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = Special

A = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
E = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
Jag = 19andquot; 1U-Rack
S = Special

PDF
PLC Splitter (Planar Lightwave krets Splitter)


Hävstångseffekt på bred erfarenhet och kompetens, är SOPO välkänd som en av de största tillverkarna av bästa drivs optisk kabel tråd plc bean splitter planar lightwave krets splitter 2 in 1 ut pris för sin höga kvalitet och lågt pris produkter och utmärkt service. Observera att gratis att köpa billiga produkter tillverkade i Kina från vår fabrik.

Hot Tags: bäst drivs optisk kabel tråd plc bean splitter planar lightwave krets splitter 2 in 1 ut pris tillverkare, fabriken, tillverkade i Kina, kvalitet, lågt pris, Billigt
Relaterade produkter
Kontakta oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adress: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-post: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop