Tofsar-gratis-utrymme-isolator optisk Isolator Ethernet optiska Isolator Switch Chip

Tofsar-gratis-utrymme-isolator optisk Isolator Ethernet optiska Isolator Switch Chip

Har 1. hög isolering 2. Kompakt storlek program 1. Ljuskälla för optiska förstärkare 2. Avstämbara laser Module

Function

Funktionen

1. HighIsolation

2. CompactSize

Applikationer

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parametern

Specifikation

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Våglängd

FiberLength

I / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = anpassad

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = anpassad

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

X = anpassad

0 = ingen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Hävstångseffekt på bred erfarenhet och kompetens, är SOPO välkänd som en av de största tillverkarna av tofsar-gratis-utrymme-isolator opto isolator ethernet optiska isolator switch chip för sin höga kvalitet och lågt pris produkter och utmärkt service. Observera att gratis att köpa billiga produkter tillverkade i Kina från vår fabrik.

Hot Tags: Tofsar-gratis-utrymme-isolator opto isolator ethernet optiska isolator switch chip tillverkare, fabriken, tillverkade i Kina, kvalitet, lågt pris, Billigt
Relaterade produkter
Kontakta oss
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adress: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-post: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop